Dla klienta

Jesteśmy dla Klienta!

Nasi PARTNERZY

 

Wybierz modne kolory farb do pokoju, salonu, łazienki i kuchni. Wystrój wnętrz i kolory pokoju pomogą Ci wypocząć w przytulnym miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

CERMAG to specjalistyczna sieć handlowo-usługowa, prowadząca sprzedaż płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz materiałów, powiązanych z ich montażem. Rozwijamy też usługi projektowe i budowlane w obszarze aranżacji wnętrz oraz prac budowlano-wykończeniowych.

 

 

Firma Viessmann jest jednym z czołowych europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań w obszarze chłodnictwa. Bogata oferta produktów i usług zawiera wysokowydajne rozwiązania do zastosowań przemysłowych.

 

 

 

 

 

Realizujemy dostawy i montaże podłóg i drzwi w obiektach w budownictwie wielorodzinnym, hotelach, biurach itp. Jesteśmy dla klienta.

 

 

 

 

 

WAJNERT MEBLE czołowy producent mebli wypoczynkowych i systemowych.
Jedną z dewiz firmy jest m.in to, by każdy z nas miał udział w kreowaniu swojego wnętrza, tworzeniu przestrzeni swojego domu czy mieszkania. WAJNERT MEBLE chcą, by każdy mebel wnosił pomysł na aranżację, by meblowanie było radosną grą, zabawą w stylu radosnego funkcjonalizmu.