Dla klienta

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ POD KLUCZ:

Liczne potrzeby naszych Klientów spowodowały, że nawiązaliśmy współpracę z profesjonalistami, którzy zajmują się aranżacją wnętrz i wykończeniem pod klucz.

Oddajemy w Państwa ręce trzy zbilansowane  oferty wykończeń:

program BASIC – kliknij  na nazwę oferty, by ją pobrać

program OPTIMAL – kliknij  na nazwę oferty, by ją pobrać

program WELL DONE – kliknij  na nazwę oferty, by ją pobrać.

 

Dzięki współpracy z „Pomysł na nowe„, już na etapie wyboru mieszkania, otrzymują Państwo szereg wskazówek, które z pewnością będą pomocne przy dopasowaniu mieszkania pod indywidualne potrzeby.

 

Dla Państwa nawiązaliśmy współpracę z firmami:

 

Wybierz modne kolory farb do pokoju, salonu, łazienki i kuchni. Wystrój wnętrz i kolory pokoju pomogą Ci wypocząć w przytulnym miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

CERMAG to specjalistyczna sieć handlowo-usługowa, prowadząca sprzedaż płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz materiałów, powiązanych z ich montażem. Rozwijamy też usługi projektowe i budowlane w obszarze aranżacji wnętrz oraz prac budowlano-wykończeniowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizujemy dostawy i montaże podłóg i drzwi w obiektach w budownictwie wielorodzinnym, hotelach, biurach itp.

 

 

 

 

 

WAJNERT MEBLE czołowy producent mebli wypoczynkowych i systemowych.
Jedną z dewiz firmy jest m.in to, by każdy z nas miał udział w kreowaniu swojego wnętrza, tworzeniu przestrzeni swojego domu czy mieszkania. WAJNERT MEBLE chcą, by każdy mebel wnosił pomysł na aranżację, by meblowanie było radosną grą, zabawą w stylu radosnego funkcjonalizmu.
Agnieszka Włostowska – jako architekt wnętrz od kilkunastu lat realizuje wnętrza z doświadczonymi ekipami budowlanymi i podwykonawcami. Dzięki temu gotowy produkt w postaci domu, mieszkania czy przestrzeni publicznej jest nie tylko dobrze zaprojektowany i wykonany, ale przede wszystkim zgodnie z terminem i ustalonym wcześniej z Klientem budżetem.