Jak kupić idealny dom dla rodziny? Oto kilka cennych wskazówek!

Wrocław to miasto perspektyw, które umożliwia szybki rozwój i realizację zawodowych marzeń. Nie jest to jednak miejsce idealne do życia dla rodzin z dziećmi. Wrocławianie coraz chętniej nabywają domy pod miastem, które są gwarantem zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a rodzinnym. Doskonałym przykładem tego procesu są Radwanice w gminie Siechnice, które pokochało już wiele osób. Tylko na przełomie ostatnich lat w gminie ilość mieszkańców wzrosła, aż o ok. 20%!

Poznaj cechy domu doskonałego dla rodziny!

Decydując się na zakup domu pragniemy znaleźć w nim oazę spokoju.Na ucieczkę z dusznego i zatłoczonego Wrocławia każdego roku decyduje się wiele rodzin z dziećmi. Jakie cechy powinien

posiadać idealny dom dla rodziny? Oto najważniejsze z nich:

  • korzystny układ pomieszczeń – nabywając dom chcemy zagwarantować idealną przestrzeń do życia każdemu domownikowi. Idealny dom powinien zapewnić własny pokój każdemu dziecku. Warto, by sypialnie były umiejscowione na piętrze z dala od codziennego gwarnego życia w takich pomieszczeniach, jak salon, czy kuchnia. Wybierajmy nieruchomości, które posiadają minimum dwie łazienki gwarantujące komfort porannych przygotowań całej rodziny. Warto też pamiętać, że w życiu rodzinnym przydatna jest każda powierzchnia do przechowywania, dlatego warto wybierać nieruchomości posiadające pomieszczenie gospodarcze i garderobę.
  • dogodne sąsiedztwo – najkorzystniejszym typem nieruchomości dla rodziny są budynki jednorodzinne lub bliźniaki. Taki dom to gwarancja zadowolenia z mieszkania. Zwróćmy uwagę, czy budynki są odpowiednio oddalone od siebie, gdyż to też ma znaczący wpływ na komfort mieszkania.
  • powierzchnia domu – każdy przyszły kupiec nieruchomości zastanawia się, jaka powierzchnia jest najbardziej komfortowa dla rodziny z dziećmi. Najkorzystniej jest wybierać nieruchomości o powierzchni minimum 150 m2., taki metraż to gwarancja zadowolenia z mieszkania.
  • własny ogród – nie ma idealnego domu bez komfortowego ogrodu. Wybierając domy w Radwanicach otrzymujemy nieruchomość budowaną na działkach o powierzchni od 305 do 520 m2. Osadzenie budynku o powierzchni ok. 170 cm na takiej działce jest gwarancją uzyskania miejsca dla sporego i przestronnego ogrodu.
  • dobra komunikacja – posiadając dzieci warto zatroszczyć się, by miało swobodę poruszania się za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Autobusy podmiejskie, czy prywatne środki komunikacji publicznej to super rozwiązanie, by dzieci nie czuły się zależne od transportu świadczonego przez rodziców.
  • atrakcyjne tereny rekreacyjne – wypoczynek rodzinny nigdy nie ogranicza się tylko do ogrodu. Warto zadbać, by okolica była maksymalnie ciekawa pod względem kontaktu z przyrodą i rekreacji. Radwanice umożliwiają odbywanie wycieczek rowerowych, relaksu na jeziorem, a także miłych spacerów w kompleksie leśnym.

Domy w Radwanicach to świetne nieruchomości idealne dla rodzin z dziećmi. Tutaj każdy znajdzie swoją oazę spokoju, do której będzie chciał wracać każdego dnia. Zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści zapoznają Państwa z ofertą domów na sprzedaż w Radwanicach. Gwarantujemy, że u nas znajdą Państwo idealny dom pod Wrocławiem dla rodziny!