Mieszkaniowe perły – zakup własnego mieszkania z programem MDM

Wybór odpowiedniego miejsca do życia zależny jest od wielu czynników, a przede wszystkim naszej sytuacji życiowej i finansowej. Zakup mieszkania, czy domu nie jest sprawą prostą. Dlatego też, tak ważne jest przemyślenie tematu i podjęcie dobrej decyzji, której efekty będą częścią naszego życia przez najbliższe lata. Nie zwlekaj, wyjdź naprzeciw swoim marzeniom i skorzystaj z pomocy, jaką oferuje program Mieszkanie dla Młodych. Pomożemy Ci w podjęciu tej decyzji.

Czym jest program mieszkanie dla młodych, czyli MDM?

W skrócie jest to dofinansowanie wkładu własnego pochodzące z budżetu państwa. Pomoc skierowana jest do młodych osób marzących o zakupie własnego mieszkania lub domu. Program dedykowany jest osobom rozważającym zaciągnięcie kredytu hipotecznego na ten cel. Z drugiej strony, jeśli już korzysta się z programu, można dodatkowo ubiegać się o częściową spłatę kredytu. Jeżeli chcesz posiadać własne mieszkanie, masz mniej niż 36 lat, nie posiadałeś wcześniej mieszkania na własność i jesteś zdecydowany na wzięcie kredytu hipotecznego, program MDM jest dla Ciebie. Wniosek o dofinansowanie możesz złożyć do 30 września 2018 r.

Siechnice witają! Poznajcie uroki tego wyjątkowego miasta

Miasto Siechnice jest jednym z najprężniej rozwijających się i najmłodszych demograficznie miast Dolnego Śląska. Średnia wieku mieszkańców Siechnic wynosi 35,2 (dane na 2016 r.)! Jako bardzo młode miasto ma wiele do zaoferowania. Polityka władz gminy wspiera przedsiębiorczość, jednocześnie aktywnie przyczyniając się do zwiększania miejsc pracy. Dodatkowo miasto znajduje się w bliskości komunikacyjnej z Wrocławiem, a do centrum stolicy Dolnego Śląska jest 13 km, co powoduje, że trasę np. do pracy, czy szkoły, możesz pokonać w krótkim czasie. Wszystkie argumenty przemawiają za tym, że jest to nie tylko doskonałe miejsce do życia, ale również idealna inwestycja mieszkaniowa oraz doskonałe zabezpieczenie przyszłości rodziny. Program MDM będzie zatem dobrym rozwiązaniem i wsparciem dla wszystkich poszukujących mieszkania na sprzedaż w Siechnicach. Miasto to będzie zatem idealnym miejscem, aby urzeczywistnić swoje marzenia.

Długofalowe skutki dobrych decyzji

Urbanizacja przyniosła ludziom wiele korzyści, ale nie wszystkim muszą odpowiadać industrialne krajobrazy, blokowiska, miejski szum. Coraz częściej wybieramy ucieczkę od cywilizacyjnych rozwiązań na rzecz życia w bliskości z naturą i przyrodą. Chcąc pogodzić oba pragnienia wybór mieszkania na sprzedaż w Siechnicach, będzie kompromisowym wyjściem z sytuacji. Mnóstwo terenów zielonych, miejsc do rekreacji, placów zabaw dla dzieci i nadrzeczne pejzaże Oławy, zrekompensują wszystkie trudy codziennego, miejskiego życia. Do tych informacji koniecznie trzeba dodać najważniejsze, bo dotyczące przyszłości naszych dzieci. To doskonała inwestycja w ich przyszłość. Siechnice wspierają, patronują wiele projektów edukacyjnych, innowacyjnych i nowoczesnych, jak Mathfix Matematyczne Centrum Edukacyjne, czy przedsięwzięć muzycznych, jak Dźwiękodzieło w Centrum Kultury w Siechnicach. Chcesz poczuć, że żyjesz – przenieś się do Siechnic! Deweloper Arbet realizuje inwestycje mieszkaniowe wpisujące się w program MDM! U nas znajdziesz swoje wymarzone mieszkanie, sprawdź!