O nas

Firma ARBET powstała w roku 2010. Pierwszym profilem działalności było generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych. Dla wydzielenia działalności deweloperskiej utworzona została firma ARBET Sp. z o.o. Sp. k.

ARBET Sp. z o.o. Sp. k. prowadzi działalność deweloperską we Wrocławiu i okolicach.

Do tej pory zrealizowaliśmy kompleksowo inwestycje pod Wrocławiem:

  • Ogrody Katarzyny w Świętej Katarzynie – ul. Orla/ul Kolejowa – atrakcyjny kompleks mieszkaniowy z terenem rekreacyjnym i placem zabaw dla najmłodszych
  • Zielone Tarasy w Siechnicach – ul. Jana Pawła II – nowoczesne budynki z garażami w świetnej lokalizacji
  • Inwestycja Różana w Siechnicach – ul. Św. Krzyża – rodzinna inwestycja łącząca ze sobą wysoką funkcjonalność z przemyślanymi projektami wnętrz
  • Zielone Zacisze w Siechnicach – ul. Jana Pawła II – świetna lokalizacja w nowoczesnym budynku.
  • Rezydencja Postolińska we Wrocławiu – ul. Postolińska 1 – prestiżowy, kameralny budynek dla osób ceniących komfort i wysoką estetykę.

 

Obecnie jesteśmy w trakcie budowy III etapu osiedla domów w zabudowie bliźniaczej Osiedle Pod Złotymi Dębami w Radwanicach, a Siechnice zyskają kolejne trzy budynki wielorodzinne – Osiedle Perłowe – budowane z myślą o potrzebach rodzin, a także Wiosenne Siechnice, których położenie pozwoli mieszkańcom zachować dobry dojazd do centrum, a przy tym odpocząć od miejskiego zgiełku.

Realizując nasze inwestycje dużą wagę przywiązujemy do jakości używanych materiałów budowlanych oraz rozwiązań architektonicznych zapewniających komfort i wygodę użytkowania. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność mieszkań, która sprawi, że będziecie się czuli jak w domu. ARBET to doświadczony deweloper, który precyzyjnie wybiera lokalizację inwestycji, która wychodzi naprzeciw potrzebom życia w sąsiedztwie natury, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałego połączenia komunikacyjnego z centrum miasta. Dlatego do realizacji dotychczasowych projektów wybraliśmy tak urokliwe miejsca jak Siechnice i Radwanice.

ARBET to deweloper, który działając przez sześć lat na rynku zdobył odpowiednie doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu realizacji dużych inwestycji mieszkaniowych. Posiadamy doświadczoną kadrę inżynierów budowy, która sprawnie i profesjonalnie prowadzi prace na obiektach budownictwa mieszkalnego.

Każda nasza inwestycja to połączenie oryginalnego projektu architektonicznego z atrakcyjną lokalizacją. Zawsze łączymy sąsiedztwo natury z komfortowymi połączeniami do centrum Wrocławia.Celem naszej firmy jest uzyskanie pełnej satysfakcji klienta z wykonywanych przez nas inwestycji. ARBET to deweloper, który spełni Twoje marzenia o idealnej nieruchomości.

Z nami poczujesz się „jak w domu”!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach: Wrocław, Radwanice i Siechnice.