Radwanice

Marzycie o własnym domu, położonym w pięknej, zielonej okolicy? Jeśli tak, Radwanice są znakomitym wyborem. Obok Wrocławia, w gminie Siechnice, ARBET Deweloper realizuje nową inwestycję. Już w sprzedaży domy w zabudowie szeregowej! Inwestycja w Radwanicach to niezastąpione miejsce na rozpoczęcie kolejnego etapu w swoim życiu. Bzowa powstaje w oparciu o funkcjonalny projekt architektoniczny. Wysokiej klasy technologia gwarantuje pełne zadowolenie z użytkowania każdego lokalu.

Czeka na Ciebie – DOM w cenie mieszkania!
BZOWA, Radwanice

Najlepsza lokalizacja na dom? Radwanice! Sprawdź naszą ofertę urokliwych domów na sprzedaż

Pragniemy podzielić się z Państwem kolejną zrealizowaną przez nas inwestycją ?  Osiedle pod Złotymi Dębami w Radwanicach  to kompleks domów, z których jesteśmy szczególnie dumni. Domy na sprzedaż usytuowane są przy ul. Cedrowej i Parkowej, każdy na osobnej działce z kameralnym ogródkiem. Projekty domów zostały opracowane tak, żeby dobrze się w nich czuły młode rodziny z dziećmi, jak i starsze małżeństwa szukające spokojnej przestrzeni do życia. Radwanice prężnie się rozwijają, a co za tym idzie, domy na sprzedaż muszą posiadać pełne udogodnienia, trzymające poziom nieruchomości wysokiej klasy. Niezależny garaż z dwoma stanowiskami, piec kondensacyjny z zasobnikiem czy rolety okienne to tylko przykłady nowoczesnych rozwiązań technicznych, o jakie zadbaliśmy. Zależało nam na tym, aby każdy tworzony przez nas  dom na sprzedaż w Radwanicach, był wybudowany z użyciem najlepszych materiałów, zapewniających wysoki standard w przystępnej cenie. Wybierając dom w Radwanicach, warto uwzględnić kameralne Osiedle pod Złotymi Dębami, zlokalizowane w okolicy przepełnionej zielenią. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zbudowane przez nas domy szeregowe pod Wrocławiem mogą uchodzić za wzór nowoczesnego budownictwa. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i technologii wzniesione przez nas w miejscowości Radwanice szeregówki są obiektami łączącymi estetykę z funkcjonalnością i wygodą użytkowania, a także niskim kosztem utrzymania. Wielkim atutem, jakim charakteryzują się te szeregówki pod Wrocławiem, jest bardzo łatwy do niego dojazd. Czyni to z nich doskonały wybór dla tych, którzy są z nim związani zawodowo, ale chcą cieszyć się ciszą i spokojem. Wybierając zlokalizowane w tak spokojnym miejscu jak Radwanice domy szeregowe można mieć pewność, że będzie to znakomite miejsce do życia dla całej rodziny, w którym łatwo o zaspokojenie wszystkich jej potrzeb. Tak atrakcyjne domy szeregowe pod Wrocławiem na sprzedaż nie zdarzają się często. Warto więc czym prędzej skontaktować się z nami i poznać szczegóły oferty przygotowanej przez ARBET. Projektując i budując te wspaniałe szeregówki pod Wrocławiem zadbaliśmy o każdy istotny z punktu widzenia nabywcy aspekt tej inwestycji. Przekonaj się o tym sam!