Wiosenne Siechnice

Siechnice
"Siechnice, ul. Wiosenna 7"
już od 4390 zł/m2

W zielonej i urokliwej części Siechnic powstaje nowa inwestycja – Wiosenne Siechnice. Będzie to kameralny budynek, składający się z czterech klatek z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu.

Budynek wielorodzinny z miejscami parkingowymi charakteryzować się będzie unikalną architekturą oraz wysoką estetyką. Zaprojektowane przez Wrocławską pracownię architektoniczną, znaną z inwestycji charakteryzujących się dbałością o wygodę i komfort mieszkańców. Jasne elewacje doskonale wkomponują się w otaczającą przestrzeń, nadając jednocześnie eleganckiego szlifu okolicy.

Dostrzegając potrzeby Klientów, mieszkania zaplanowane zostały jako kawalerki o pow. ok. 30 mkw, jak również mieszkania 3-pokojowe o pow. ok. 70 mkw. Przestronne balkony i tarasy, atrakcyjne ogródki sprawiają, że Wiosenne Siechnice będą miejscem atrakcyjnym oraz przyjaznym. Inwestycja dedykowana jest osobom ceniącym ciszę, wygodę oraz komfort życia wśród terenów zielonych, z jednoczesnym dobrym połączeniem do centrum Wrocławia.

Mieszkania wykończone zostaną przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz przy zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań gwarantujących wysoką ekonomię użytkowania. Dopracowane w każdym metrze układy mieszkań charakteryzować się będą wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu zaspokoją indywidualne potrzeby klientów.

Wiosenne Siechnice to niecodzienny projekt mieszkaniowy, cechujący się:

Wysokim komfortem

Swobodną aranżacją wnętrz

Dogodną lokalizacją

Atrakcyjną okolicą

Bogatą infrastrukturą.

 

W standardzie Wiosennych Siechnic znajdziemy m.in. stację uzdatniania wody oraz ogrzewanie podłogowe w każdej łazience.

 

WAŻNE TERMINY:

 • Wiosenne Siechnice to 46 mieszkań, których budowa rozpoczęła  się w dniu 03.04.2017 r.
 • przekazywanie mieszkań do końca lipca 2018 r.
 • akty sprzedaży do końca lipca 2018 r.

 

Lokalizacja

Wyszukiwarka

 • 1
  4
  1
  4
  wyszukaj

Galeria

Zdjęcia z budowy

Kontakt

Biuro sprzedaży ARBET

ul. Kwiatkowskiego 24 (Budynek TIM S.A.)
55-011 Siechnice

tel. 660 800 777
biuro@arbetdeweloper.pl

Wykończenie „pod klucz”

podklucz@arbetdeweloper.pl