Siechnice

ARBET Developer prezentuje ofertę nowoczesnych mieszkań na sprzedaż w Siechnicach. Ta urokliwa miejscowość położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nadal w bardzo niewielkiej odległości od głównych tras komunikacyjnych umożliwiających szybki dojazd do Wrocławia. Siechnice to idealny wybór dla osób ceniących spokój i komfortowy wypoczynek w otoczeniu zieleni. ARBET ma zaszczyt zaprezentować dwa nowe projekty zrealizowane w Siechnicach: Osiedle Perłowe i Wiosenne Siechnice. Obie inwestycje wyróżnia zastosowanie nowoczesnych technologii i najlepszych materiałów budowlanych. Nasze osiedla zostały wybudowane w oparciu o unikatowy projekt architektoniczny, który gwarantuje zadowolenie z mieszkania!

Piękne mieszkanie w spokojnej okolicy? ARBET prezentuje mieszkania na sprzedaż w Siechnicach!

Zakup nowego mieszkania w Siechnicach to gwarancja prestiżu, zadowolenia i pełnej wygody użytkowania. Dogodna lokalizacja w otoczeniu zieleni sprawia, że to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób lubiących kontakt z naturą. ARBET Deweloper prezentuje mieszkania na sprzedaż na dwóch atrakcyjnych osiedlach:

  • Osiedle Perłowe – to trzy spójne budynki wielorodzinne przy ul. Henryka III. Oferujemy na sprzedaż mieszkania o powierzchni od 41 do 82 mkw. Dodatkowo lokale wyposażone są w udogodnienia w postaci miejsca parkingowego, garażu, komórki lokatorskiej. Budynki zlokalizowane są w pobliżu terenów rekreacyjnych i zbiornika wodnego. W bliskiej odległości znajduje się też szkoła podstawowa, przedszkole i gimnazjum. To idealne mieszkania dla rodzin z dziećmi i osób inwestujących w nieruchomości na wynajem. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów mieszkania na Osiedlu Perłowym wpisują się wymagania programu MDM – Mieszkania dla Młodych.
  • Osiedle Zielone Zacisze – budynek znajduje się w centrum Siechnic przy ul. Jana Pawła II i ul. Fieldorfa. Projekt tej inwestycji łączy nowoczesność z funkcjonalnością. ARBET oferuje mieszkania na sprzedaż o różnym metrażu i rozkładzie w przystępnych cenach. Nieruchomości spełniają warunki programu MDM. Atutem mieszkań na tym osiedlu jest doskonała lokalizacja w pobliżu szkół, przedszkoli i obiektów sportowych.